Hľadáte kryštálové šperky pre distingvované dámy na každú príležitosť?

Hľadáte kryštálové šperky pre distingvované dámy na každú príležitosť?

Kryštálové šperky vyvolávajú radosť, hravosť, zvedavosť aj zmyselnosť. Sú elegantnou a decentnou ozdobou každej ženy, ktorá chce pre seba len to najlepšie. Presne také sú aj kryštálové šperky z kolekcie Crystal Wave of Emotions. Predstavujú spojenie šperkárskeho umu, dizajnérskej zručnosti a perfektne vybrúsených kryštálov z českého kryštálu, šperkových kameňov kubickej zirkónie i farebnou radou ručne opracovaných kameňov Preciosa, vyrobených tradičnou sklárskou technológiou.

Kryštálový náhrdelník Preciosa
Pozlátený oceľový náhrdelník Straight so zeleným kryštáľom Preciosa

Zvezte sa na vlne úchvatných kryštálových šperkov

Rozšírte svoju zbierku o ďalší ligotavý kúsok z našej dielne. Mimoriadne obľúbené sú kryštálové šperky so zvieracími motívmi. Zaiste vás uchváti strieborný náhrdelník Devotion v tvare motýľa, ktorému dominuje dokonale vybrúsený český kryštál s jemnými kamienkami kubickej zirkónie. Náhrdelník odporúčame doplniť luxusnými náušnicami z rovnakej kolekcie, ktoré spolu vytvárajú úchvatný set. Pre fanúšičky horoskopov dávame do pozornosti kryštálové šperky Sparkling Zodiac. Elegantné prívesky prepracované do najmenšieho detailu vyobrazujú jednotlivé znamenia zverokruhu. Nielenže sa stanú krásnou ozdobou každého krku, ale zároveň aj akýmsi osobnými amuletmi. Fanúšičky prírodných motívov zaiste uchváti aj náhrdelník Sparkling Tree of Life. Vedeli ste, že strom života predstavuje symbol stvorenia a nesmrteľnosti? Často je venovaný aj ako osobný amulet chrániaci pred zlou energiou, ktorý zároveň symbolizuje lásku, rodinu, jedinečnosť a osobný rast.

Šperkový náhrdelník Wave
Šperkový náhrdelník Wave

Kryštálové šperky prezrádzajúce vašu osobnosť

Milovníčky klasiky zaiste očaria kryštálové šperky z kolekcie Straight. Vynikajú jednoduchosťou, pravidelnosťou a rovnými elegantnými líniami, ktoré podčiarkujú brúsené kamene z českého kryštálu Preciosa. Ten je základom aj luxusného náhrdelníka Wave – a ako už názov prezrádza, farba je inšpirovaná spenenými morskými vlnami. Nenahraditeľné, neodmysliteľné, nevyhnutné – aj takýmito slovami možno opísať kryštálové šperky  Essential, ktoré jednoducho musíte mať vo svojej šperkovnici. Sú vhodné na každú príležitosť a nádherne doplnia elegantnú róbu aj ležérnejší outfit do mesta či práce. Vyberiete si náramok, náušnice, náhrdelník – alebo všetky tri? Ste aktívna, štýlová, vášnivá aj decentná a hľadáte šperk, ktorý dokonale podčiarkne vašu osobnosť? Predstavujeme kryštálové šperky z kolekcie Desire. Náhrdelníkmi či náušnicami v úchvatných zemitých farbách rozhodne zaujmete.